Vaša cesta k materstvu sa zaradí medzi najúžasnejšie skúsenosti, aké kedy zažijete. Vedomie, že v sebe nosíte nový život, ktorý čoskoro zavíta na tento svet, prirodzene vo Vás vyvoláva veľké množstvo pocitov a emócií, ktoré sú pre Vás nové.

Bez ohľadu na to, či sa pripravujete na svoj prvý alebo ďalší pôrod, bude táto skúsenosť pre Vás a Vaše bábätko jedinečná. Nikdy sa nezopakuje a výrazne ovplyvní Váš budúci život ako ženy i partnerky.
Je preto prirodzené, že spolu so svojim partnerom hľadáte spôsob ako prežiť pokojný a bezpečný pôrod.

Práve náš kurz Vám poskytne dokonalú prípravu pre vás oboch, keďže je to jediný kurz, ktorý kombinuje mužsko-ženský princíp.

Pokojný pôrod je predpôrodný kurz zameraný na prípravu budúcich rodičov na prirodzený a pokojný pôrod. Kurz ponúka jedinečný, komplexný a prepracovaný program, vyskladaný na základe niekoľkoročných skúseností z praxe a štúdia u viacerých odborníkov.

Kurz pod vedením duly a certifikovanej lektorky predpôrodnej prípravy Silvie Tylš (viac o Silvii nájdete tu (preklik na popis o mne) a psychológa a lektora NLP a hypnózy Daniela Tylša, viac o Danielovi nájdete tu.

V rámci kurzu si osvojíte overené techniky hlbokej relaxácie, vizualizácie, afirmácií rovnako tak techník hlbokého brušného dýchania pre ľahší a príjemnejší pôrod.

Na rozdiel od iných pôrodných metód, ktoré vás učia zvládať bolesť, Pokojný pôrod vychádza z predpokladu, že pôrod nemusí byť nevyhnutne bolestivý, ak je matka náležite pripravená a uvoľnená.

Chcem sa prihlásiť na kurz

Máš ešte otázky? Spýtaj sa Silvie.

Ak ženy pochopia, že bolesť spôsobujú hormóny, ktoré produkuje strach, naučia sa strach odblokovať a namiesto toho vytvárať v tele endorfíny — hormóny šťastia a duševnej pohody.

Kurz Vás naučí sebadôvere a poskytne vám všetky potrebné vedomosti, aby vás pripravil na prirodzený, pokojný a bezpečný pôrod.

Po jeho absolvovaní budete spolu s vašim partnerom dostatočne informovaná a pripravená na to, aby ste dokázali o svojom pôrode robiť tie najlepšie rozhodnutia a vyhli sa zbytočným zákrokom, ktoré by mohli váš pôrod narušiť.

Váš partner bude dokonale pripravený na svoju úlohu muža pri pôrode a s istotou vám poskytne tú najlepšiu oporu.

Náš kurz je výnimočný aj v tom, že sa nezameriava na jediný možný výsledok pôrodu. Uvedomujeme si, že každá žena je iná a každý pôrod má isté špecifiká. Kurz vás pripraví na rôzne scenáre pôrodu s ohľadom na aktuálnu situáciu v našich pôrodniciach.