Kurz pokojný pôrod vychádza z konceptu hypnopôrodu, ktorý obohacuje o najnovšie poznatky v oblasti fyziológie, psychológie, psychosomatického prístupu a modernej predpôrodnej prípravy. Pridali sme hypnózu, ktorá vám pomôže pracovať s nevedomím a oveľa lepšie vyladiť myseľ a telo. Pomocou techník Neuro Lingvistického Programovania dokážete odhaliť nevhodné programy vašej mysle a nahradiť ich tými, ktoré budú celý proces pôrodu maximálne podporovať.

Cieľom kurzu, je pomôcť pripraviť ženy na ten najúžasnejší pôrod v živote.

Ak je neoddeliteľnou súčasťou pôrodu aj partner, alebo si prajete, aby bol pripravený a aj on sa cítil bezpečne a mohol vás podporiť, potom ste na správnom mieste. V kurze sa venujeme práve príprave mužov na rolu pôrodného partnera. Táto časť je vedená mužom, odovzdávaná tak, aby jej ostatní muži porozumeli a prijali.

Kurz pokojný pôrod Ti pomôže objaviť v sebe zázrak ženy, ktorá privádza na svet nový život.

Kurz Pokojný pôrod vychádza z učenia mnohých známych a svetovo uznávaných odborníkov na pôrod ako aj prácu s mysľou.

Dr. Grantly Dick-Read, anglický pôrodník, bol jedným z prvých „moderných“ lekárov, ktorí predložili koncept prirodzených pôrodov v roku 1920. Od tej doby poznáme aj veľa ďalších vplyvných zástancov prirodzeného pôrodu, medzi nimi napr. svetoznámy francúzsky pôrodník Dr. Michel Odent, alebo zakladateľka metódy Hypnopôrod Marie Mongan.

Zakladateľka Pokojného pôrodu Silvia Tylš mala tú česť študovať u oboch z nich.

Chcem sa prihlásiť na kurz