Sme partneri v práci aj v súkromí. Milujeme sa, spoločne sprevádzame, učíme sa jeden od druhého a vedieme páry cestou prípravy na príchod bábätka.
Pokojný pôrod je kurz, ktorý vyhovuje modernej dobe a našim podmienkam ako na Slovensku, tak aj v čechách. Vedieme ho spoločne a každý z nás do neho vnáša to najlepšie. Silvia ako sprievodkyňa žien v období života od plánovania bábätka cez pôrod, prípravy na dojčenie, obdobie po pôrode cez prvé príkrmy až po detskú imunitu. Daniel ako otec, pôrodný partner, psychológ a lektor hypnózy a NLP.

Silvia

je zakladateľka Pokojného pôrodu, žena, ktorá zažila 3 nádherné pôrody a rozhodla sa túto skúsenosť odovzdávať ďalej. Niekoľko rokov pôsobila ako lektorka Hypnopôrodu a pripravovala ženy na pôrod po celom Slovensku. Následne vytvorila vlastný komplexnejší koncept, do ktorého vniesla skúsenosti lektorky, duly, matky, výživovej a laktačnej poradkyne a hlavne ženy, ktorá bola súčasťou nádherných pôrodných zážitkov v rôznych prostrediach. Nechajte sa inšpirovať ženou, ktorá to, čo učí, skutočne žije a nalaďte sa na vlnu pokojného pôrodu.

Viac o Silvii

Daniel

pracuje s nastavením mysle. Pomáha ženám, v období prípravy na tehotenstvo, pôrod a materstvo. Do kurzu prináša pohľad človeka, ktorý pracuje s prepojením mysle a tela. Pomôže Vám spracovať strachy a staré traumy. Prevedie Vás technikami, ktoré pracujú priamo na Vašom podvedomí a jeho správnom nastavení. Pre partnerov prináša skúsenosť muža, ktorý bol pri pôrode svojich dvoch detí a pomáha mužom, ktorých si ich ženy zvolili ako partnerov pri pôrode, aby svoju úlohu zvládli sebavedome a s istotou a zároveň ich pripravuje na dôležitú rolu otca.

Viac o Danielovi